Prekių krepšelis
Prekių: 0 vnt. Viso: 0.00 €
Peržiūrėti krepšelį

Pristatymo sąlygos

Bendra informacija  

Internetinėje parduotuvėje e-flugger.lt galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami dažus, galite pasirinkti patogiausią Jums pristatymo būdą - prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti vienoje iš mūsų parduotuvių.

SVARBU! Dažai yra jautrūs temperatūros poveikiui, ypatingai - šalčiui. Mes negalime Jums pristatyti prekių esant neigiamai temperatūrai dėl galimo dažų kokybės praradimo. Bet kokie užsakymai, esant neigiamai temperatūrai yra priimami, bet nevykdomi. Tokiu atveju, norėdami įsigyti dažų, kreipkitės į mūsų parduotuves.

Visus užsakymus siunčiame per kurjerių tarnybą Venipak, todėl galite tikėtis greito ir saugaus prekių pristatymo. 

Prekių pristatymo terminai

Gavę Jūsų užsakymą, mes iš karto pradedame jį vykdyti. Jei reikia, pagaminame pageidaujamą spalvą, supakuojame ir išsiunčiame Jums. Įprastai užsakymus pristatome per 3 - 4 darbo dienas. Stambių užsakymų, arba užsakymų į nuošalią vietovę gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Tokiu atveju mes būtinai Jus informuosime.

Prekių pristatymo kainos

Prekių pristatymas yra mokamas ir priklauso nuo bendros užsakymo sumos. Standartinė užsakymo pristatymo kaina yra 8.69 Eur. Užsakymams, kurių suma viršija 250 Eur, pristatymo mokestis netaikomas

Atsiimkite dažus mūsų parduotuvėse nemokamai (Vilniuje ir Klaipėdoje)

Norėdami užsakytus dažus gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš mūsų parduotuvių. Užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Už dažus galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Užsakytas prekes būtina atsiimti per 3 darbo dienas po patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.